1. Anasayfa
 2. Haberler

Hurda Lastik Fiyatları


2

Hurda lastik fiyatları lastiğin boyutuna göre ya da çeşidine göre değişkenlik gösterir. Hurda lastikler pek çok kişinin tercih ettiği bir hizmet alanı olduğu için fiyatları da merak ediliyor. Belirli araçlarda kamyonlarda ve pek çok araçta lastikler kullanılmaz hale geldiğinde bunu hurda da elden çıkarmak ve geri dönüşüme kazandırmak mümkündür. Özellikle 2023 yılı itibarıyla hurda lastik fiyatlarında artış söz konusu olacağı için bütün lastikler kazanca çevrilebilir. Fiyat konusunda ise ebatlarına göre bu durum farklılık gösterdiği için net bir fiyat söylemek yanlış olur. Fakat doğru bir hizmet firmadan hizmet alarak hurda lastikleri yüksek fiyatlara elden çıkarmak mümkün olur.

Hurda Lastik Fiyatları
Hurda Lastik Fiyatları

Hurda Lastik hizmetleri Neden Tercih Edilir

Hurda lastik fiyatları her zaman yüksek olması ve özellikle 2023 yılı itibariyle daha da yükseleceği için tercih edilen hizmetlerin başında yer alıyor. Burada lastikler özellikle doğaya kazandırılması ve geri dönüşüme katkı sağlaması açısından tercih edilebilecek ve her araçta bulunan araç lastiklerdendir. Bu lastikleri özellikle atmak yerine geri dönüşüme kazandırarak yeniden kullanıma hazır hale getirilmesi ya da başka işlemlerde kullanılması mümkündür. Bu yüzden de hurda lastikler her zaman tercih edilmesi gereken oldukça kaliteli bir hizmettir. Aynı zamandaki şeye lastikleri elden çıkararak kazanç elde edeceği için her açıdan avantajlı bir durumdur.

Hurda Lastik de Güvenli Hizmet

Hurda lastik fiyatları yüksek tutulması ve güvenli bir firmaya teslim edilmesiyle birlikte lastikler doğaya kazandırılır. Otomobillerde kamyonlarda tırlarda belirli zamanlarda lastikler aşınmaya başladığı için artık kullanılmaz hale gelir. Bu şekilde kullanılmaz hale gelen lastikler hurda olarak adlandırdığı için belirli fiyatlar karşılığında elden çıkarmak çok doğru bir tercih olur.  Hem güvenliği hem de doğaya faydalı olan hurda lastik hizmetlerinden her zaman faydalanarak kazanç elde edebilirsiniz. Fiyat konusunda lastiklerin ebatlarına göre değişkenlik gösterdiği için her aracın lastiğine farklı fiyatlar verilebilir. Güvenli ve kaliteli bir hizmetle beraber her zaman hurda lastikleri elden çıkarabilirsiniz.

Hurda Lastik Fiyatları Güncel

Fiyatlar yerlere ve bayilere göre değişiklik gösterebilir.

Hurda lastik çeşidiHurda lastik fiyatı
Binek araç hurda lastik kg fiyatı 202240 TL
Kamyon hurda lastik fiyatları40 TL
14′ binek araç lastik hurda fiyatı20 TL
15′ binek araç hurda lastiği hurda fiyatı25 TL

Hurda Lastik Hizmeti ve Avantajları

Hurda lastik fiyatları özellikle 2023 yılı itibariyle yüksek tutulacağı için bu açılardan çok avantajlı bir hizmettir. Sürdürülebilir yaşam ve çevre dostu bir hizmet olan lastik hurda alımlarından tüm lastikler rahatlıkla bu hizmete verilebilir. Kişilerin bu açıdan kazanç elde edebilmesi daha yüksek miktarlarda lastikleri elden çıkarması ve doğaya katkı sağlaması gibi tüm faydalar sağlanır. Aynı zamanda lastiklerin her birim yeniden hurda hizmeti ile kullanıma hazır hale getirilmesi ya da farklı işlemde kullanılmasıyla avantaj sağlar. Her zaman sağlanan bu hizmetlerde Acil durumlarda bile rahatlıkla faydalanmak mümkündür.

Hurda Lastik Fiyatları ile Sağlanan Kazanç

Hurda lastik fiyatları yüksek tutulması ile bile sağlanan kazancın da yüksek olması kişileri her zaman fayda sağlar. Yastık hurda hizmetlerine her zaman gereksinim duyulduğu için pek çok kişi araçlarındaki lastikleri kullanılmaz hale geldiğinde Bu hizmetten faydalanmayı tercih ediyor. Aynı zamanda acil durumlarda bile her zaman hurda hafif hizmete almak mümkündür. Bu şekilde hem kazanç elde ederek hem de çevreye katkı sağlamak gibi hizmetlerin her birinden kaliteli şekilde faydalanmak mümkün olur. Tüm araçlardaki eskiyen ya da kullanılamaz hale gelen lastikler elden çıkarılabilir. Burada lastik fiyatları ve hizmete geçmişten bu yana sunulması ve yüksek tutulması ile tercih edilen öncü hizmetlerden biridir. Kaliteli bir lastik hurda hizmeti veren firma ile anlaşarak bütün otomobillerdeki hurdaya dönüşmüş olan lastikleri elden çıkarabilirsiniz.

Kombi Anakart Tamir Fiyatı konu başlıklı yazımızı da incelemenizi tavsiye ederiz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (2)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir