1. Anasayfa
 2. Internet

Udemy Python Kursu Önerisi


1

Udemy üzerinden Python eğitimi almak isteyen kişiler yüzlerce farklı kurslarla karşılaşabilmektedir. Udemy Python Kursu Önerisi. En verimli kursa ulaşmak kimi zaman zorlayıcı bir hal alabilmektedir. Her yıl on binlerce kullanıcı tarafından tercih edilen Udemy kursları fiyat performans açısından da günümüzde ön plana çıkan eğitim türleri arasındadır.

Yüzlerce saatlik eğitim videolarına sahip olan kurslar sayesinde Python diline ait birçok fonksiyonu kavrayabilir ve dilde uzmanlaşabilirsiniz. Programlamanın en önemli dilleri arasında yer alan Python sayesinde birçok fonksiyona erişim sağlamanız mümkündür. Başta bilgisayar mühendisleri olmak üzere birçok kişinin satın aldığı Python kursları ortalama birkaç ay sürmektedir.

Udemy Python Kursu
Udemy Python Kursu

Udemy Python Kursu Önerisi

Python kurslarında yer alan bilgilerin değerli olması da son derece önemlidir. Kurs seçimi yaparken öğrencisi fazla olan kurslardan ziyade içeriği gelişmiş olan paketleri tercih etmeniz önerilmektedir. Aynı zamanda kursu sağlayan eğitmenin de profilinin incelenmesi gerekmektedir. Bu işlemleri yaparak kendinize en uygun Udemy kursunu almanız mümkün hale gelmektedir.

Udemy’de En Çok Tercih Edilen Python Kursları

Python Kursları

Udemy’de yer alan ve en çok tercih edilen Udemy Python kursuları arasında Mustafa Murat Coşkun tarafından hazırlanmış olan kurs bulunmaktadır. Yaklaşık 120 bin öğrenciye sahip olan bu kursun içeriğinin detaylı olması da tercih sebebi haline getirmiştir. Kursun çoğu zaman indirimli olarak satılması da öğrenci sayısını arttıran etkenler arasında yer almaktadır. Normal fiyatı 250 TL olan kurs genellikle indirim dönemlerinde 50 TL’ye satılmaktadır.

Udemy üzerinden Python kursu arayan kişilerin tercih edebileceği bir diğer eğitmen ise Atıl Samancıoğlu’dur. Sıfırdan ileri seviye Python eğitimi sağlayen Atıl Samancıoğlu, Türkiye’de en çok satılan kurslara da imza atmaktadır. Yüzlerce saatlik eğitim videosuna sahip olan kursun liste fiyatı 250 TL olmasına karşılık indirim dönemlerinde 50 TL’ye satılmaktadır. Yaklaşık 10 bin düzeyinde öğrencisi bulunan kursun beğenilen eğitim kursları arasında yer aldığı bilinmektedir. Birçok farklı fonksiyonu barındıran kursun içerisinde onlarca farklı yazılı makale ve video içeriği yer almaktadır. En çok tercih edilen Python kursları olmasındaki en önemli etken ise kolay ve anlaşılır bir kursa sahip olmasıdır.

Diğer internet kategorisindeki yazılarımızı da inceleyebilirsiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 2
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (1)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir