1. Ana Sayfa
  2. Mühendislik

Çelik İç Segman (DIN 472) Ölçü Tablosu


1

Sıklıkla karşımıza çıkan parçaları sabitlemek amacıyla kullanılan segmanlar iç ve dış segman olarak ikiye ayrılır. Aşağıda ise çelik iç segman DIN 472 ölçü tablosunu veriyoruz. Ölçüler mm cinsindedir ve Ø8-Ø200 mm aralığında yer almaktadır.

Çelik İç Segman (DIN 472) Ölçü Tablosu

Çelik İç Segman
Çelik İç Segman
Çelik İç Segman
Çelik İç Segman
Çelik İç Segman
Çelik İç Segman

Eğer ihtiyacınız olan segman iç değil de dış segman olması gerekiyor ise ilgili yazımızda dış segman ölçü tablosunu bulabilirsiniz.

Bilgilendirme

Sitemizde kullandığınız programlardan kaynaklanan hatalardan sitemiz sorumlu değildir. Hesaplamaları kontrol etmeniz tavsiye edilir. Eğer hesaplamalarda bir hata tespit ederseniz iletişim sayfamızdan bildirirseniz seviniriz.
Disclaimer: Although the information set forth herein is believed to be correct, PIZY.NET makes no recommendation, or offers no warranty of any kind, with respect to the subject matter or its accuracy. PIZY.NET specifically disclaims all warranties, expressed, implied or otherwise, including, without limitation, all warranties of merchantability, fitness or suitability for a particular purpose or application.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?

Yazar Hakkında

Yorum Yap

Yorumlar (1)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir