1. Anasayfa
 2. Internet

Spotify Nasıl Üye Olunur?


0

Spotift, dünyada en çok tercih edilen müzik dinleme platformları arasında yer almaktadır. Spotify Nasıl Üye Olunur? Her yıl milyonlarca yeni üyeye kapısını açan Spotify, sağladığı imkanlarla tercih sebebi haline gelmektedir. Ücretsiz olduğu gibi ücretli sürümlere de sahip olan Spotify, hemen hemen yeni çıkan tüm şarkıların ortak buluşma noktası haline gelmiştir.

Spotify Nasıl Üye Olunur?

Spotify Nasıl Üye Olunur?
Spotify Nasıl Üye Olunur?

Günümüzde birçok sanatçı Spotify ile anlaşmalı olduğundan şarkılarını bu platforma yüklemektedir. Bu nedenle Spotify üyelik işlemlerinin sayısı her geçen gün artmaktadır. Spotify’ın resmi web sitesine girerek üye ol kısmından rahatlıkla yeni üyelik açmanız mümkündür. İsim, e – posta ve şifre bilgilerini tamamladıktan sonra kısa bir süre içerisinde Spotify kullanıcısı olmaya hak kazanabilirsiniz.

Spotify Üyelik Sorunları

Spotify kullanıcıların zaman zaman üyelik konusunda da sorunlar yaşadığı görülmektedir. Spotify Nasıl Üye Olunur Özellikle üyelik sürecinde karşılaşılan hatalar kimi zaman Spotify kaynaklı olduğu gibi kullanıcı kaynaklı da olabilmektedir. İlk olarak Spotify üyeliklerinin tek bir e – posta üzerinden yapıldığının bilinmesi gerekmektedir. Daha önceden e – posta ile kayıt olmuş kişiler aynı e – postayı kullanan Google veya Facebook hesabı ile üyelik açmaya çalıştığında hata ile karşılaşabilir.

 Aynı zamanda isim konusunda da uygun isimler seçilmesi gerekmektedir. Bu süreçte şifre için gerekli parametreleri taşıyan kişilerin herhangi bir sorunla karşılaşması mümkün görülmemektedir. Aynı zamanda Spotify’da belli sayıda üyelik açmaya izin verildiğinin unutulmaması gerekmektedir. Aynı İP üzerinden 24 saat içerisinde belli hesap açma hakkınız bulunduğundan fazla hesap açmak isteyen kişiler hatalarla karşılaşabilir.

Spotify Üye Olmak Ne Kadar Sürer?

Spotify’a üye olmak isteyen kişiler bu üyelik sürecinin ne kadar süreceği hakkında bilgi sahibi olmak istemektedir. İster masaüstünden isterseniz ve mobil üzerinden yapabileceğiniz üyelik süreçleri yalnızca birkaç saniye içerisinde gerçekleşmektedir. Spotify’ın üye ol kısmına girdikten sonra gerekli bilgileri doldurarak hesabınıza anında erişim sağlamanız mümkündür. Herhangi bir telefon veya e -posta doğrulaması istemeyen Spotify’da kolay bir şekilde hesap açmanıza olanak sağlamaktadır. Spotify Nasıl Üye Olunur

Her yıl milyonlarca kişi tarafından gerçekleştirilen Spotify üye olma işlemleri oldukça basit birkaç adım ile sonuçlanmaktadır. Spotify’a üye olurken karşınıza çıkacak olan sanatçı seçim profilinden ise dilediğiniz sanatçıları takibe almanız mümkündür. Aynı zamanda telefonunuzda yer alan geri tuşuna bir kez basarak da bu adımı geçmenize olanak sağlanmaktadır.

Spotify Google ve Facebook ile Üye Olmak

Spotify’a Google ve Facebook üzerinden kayıt olma işlemleri son yıllarda oldukça popülerdir. Kolay bir şekilde birkaç tıklama işlemiyle gerçekleştirebileceğiniz kayıt işlemleri sonucunda yeni Spotify hesabınızı açmanız mümkün hale gelmektedir. Spotify Nasıl Üye Olunur? Mobil veya masaüstü cihazlarınızdan spotify’ın üye olma kısmına girmeniz gerekmektedir. Bu kısımda hem e – posta kısmıyla hem de sosyal ağlarla üyelik kısmını görebileceksiniz. Burada Google veya Facebook ikonuna tıklayarak takip eden bağlantı sayesinde üyelik işlemlerinizi rahatlıkla gerçekleştirmeniz mümkündür.

Diğer internet uygulamalarımızı da inceleyebilirsiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir