1. Ana Sayfa
  2. Mühendislik

Çelik Hassas Boruların Avrupa Standartları


0

Çelik Hassas Boruların Avrupa Standartları tablosunda; Dikişli çelik borular, basınç amaçlı alaşımsız çelik borular, dikişsiz soğuk çekilmiş hassas borular, paslanmaz çelik borular, hidrolik ve pnömatik amaçlı borular vb. boru çeşitleri için geçerli eski ve yeni avrupa standartlarının olduğu tabloyu sizlerle paylaşıyoruz. Malzemenin DIN ve EN standartlarından oluştuğu tablo aşağıdaki gibidir.

Çelik Hassas Boruların Avrupa Standartları Güncel Tablosu

Çelik Hassas Boruların Avrupa Standartları
Çelik Hassas Boruların Avrupa Standartları

 

Disclaimer: Although the information set forth herein is believed to be correct, PIZY makes no recommendation, or offers no warranty of any kind, with respect to the subject matter or its accuracy. PIZY specifically disclaims all warranties, expressed, implied or otherwise, including, without limitation, all warranties of merchantability, fitness or suitability for a particular purpose or application.Copyright 2014-2019 by PIZY.NET, all rights reserved.

Sitemizde kullandığınız programlardan ve tablolardan kaynaklanan hatalardan sitemiz sorumlu değildir. Hesaplamaları ve tabloları kontrol etmeniz tavsiye edilir. Eğer hesaplamalarda bir hata tespit ederseniz iletişim sayfamızdan bildirirseniz seviniriz.

 

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
İlginizi Çekebilir

Yazar Hakkında

Yorum Yap