1. Anasayfa
 2. Fikirler

Evde Silgi Paketleme İşi Yaparak Haftalık 550 TL Kazanç


0

Evde silgi paketleme işi ile yaklaşık 550 tl kazanç elde edilebilir. Eğer sizlerde evde yapılabilecek ek iş arıyorsanız bu ilanı inceleyerek başvurunuzu yapabilirsiniz. Değerlendirmenin ardından sonuçları bekleyebilirsiniz. Evde silgi paketleme işi veren firmaların sizler ile iletişime geçmesini sağlayacak bu ilan tam size göre.

Genellikle evden paketleme işi veren firmalar farklı sektörlerde her geçen gün sayıları artarak devam ediyor. Pandemi sonrası evden çalışma oldukça gündeme geldi ve evde çalışmayan veya ekstra kendine gelir sağlamak isteyenler için kaynak oluyor.

Bu yazımızda silgi paketleme işinden biraz bahsedeceğiz. Oldukça basit olan ve adetli bir şekilde yapılması istenen iş, sizlere ambalajlaması henüz yapılmamış silgileri ve ambalaj ürünleri ile teslim ederek paketlemesini yapmanızı talep etmektedir.

Evde silgi paketleme işi nasıl yapılır ?

Evde silgi paketleme işi
Evde silgi paketleme işi

Oldukça basit olan bu işlem için tecrübeye ihtiyacınız yoktur. Sadece biraz el becerisi ile hızlıca halledebilirsiniz. Konu ile ilgili işi aldığınız firmadan görevli kişiler sizlere konuyu detaylıca anlatacaktır.

Başvurunuzdan sonra firma sizinle iletişime geçer ve ürünleri size teslim eder. Paketleme için belli bir süre verir ve iş bitiminde teslim edildikten sonra ödemeniz yapılır.

Evde silgi paketleme işi veren firmaların iletişim numaraları

Evlere silgi paketleme işi veren firmaların genellikle iletişim numaraları bulunmuyor ve aşırı başvuru oluştuğundan dolayı telefon numarası paylaşılmıyor. Fakat firmaların takip ettikleri bu yazı gibi başlıkların altından bulunan başvuru formları aracılı ile bu işi yapmak isteyen kişilere ulaşılıp paketleme işini gerçekleştiriyorlar.

Bu yazı altında bulunan linki kullanarak firmaların sizlere ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Evde paketleme işi haftalık

Sayfamızda sizler için evde haftalık veya aylık olarak yapabileceğiniz ek iş imkanları devamlı olarak paylaşmayı planlıyoruz.

Bilgilendirme

Not: Bu siteyi ziyaret eden ve kullanan her kullanıcı Gizlilik Sözleşmesini ve Kullanım Koşullarını okumuş, anlamış ve kabul etmiş sayılır. Paylaşılan yazı yeni fırsatlar sağlaması açısından bilgilendirme amaçlı paylaşılmıştır.
Sitemiz bahsedilen başvuruların durumları ve süreçleri hakkında bilgi sahibi değildir. Paylaşılan yazıdaki kazançlar konusunda örneklendirme yapılmıştır ve bağlayıcılığı yoktur. SİTEMİZ BU KONU HAKKINDA HİÇBİR SORUMLULUK KABUL ETMEMEKTEDİR. Sitemizde paylaşılan linkler konusunda tüm sorumluluk kullanıcıya aittir. Sitemiz yapmış olduğu bu paylaşım sadece bilgilendirme amaçlıdır ve paylaşılan link konusunda sorumluluk kabul etmemektedir. Paylaşılan linklerin doğruluğu konusunda garanti verilmemektedir.
Kişisel bilgilerinizin güvenliği ile ilgili tanımlar Gizlilik sözleşmesinde açıklanmış ve bilginize sunulmuştur. Kişisel bilgileriniz sitemize ait sunucularda barındırılmamaktadır kayıt altına alınmamaktadır. Sitemiz dışında paylaşmış olduğunuz kişisel bilgileriniz veya verileriniz konusunda tüm sorumluluk kullanıcıya aittir, sitemiz bu konu hakkında hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir