1. Anasayfa
 2. Internet

Ücretsiz Udemy Eğitimleri


0

Udemy, dünya çapında online eğitim alabileceğiniz bir platformdur. Ücretsiz Udemy Eğitimleri. Eğitim setlerine erişerek birçok konu hakkında kurs satın alabilir ve bazı kurslardan da sertifikalar elde edebilirsiniz. Bu sertifikalar sayesinde kendi gelişiminizi arttırmanız mümkün hale gelmektedir. Her yıl on binlerce farklı kullanıcının üye olduğu platformun günümüzde milyonlarca kullanıcısı bulunmaktadır.

Ücretsiz Udemy Eğitimleri

Aktif altyapısıyla kullanıcıların ilgisini çeken Udemy’de genellikle ücretli eğitimler yer almaktadır. Ancak bazı dönemlerde olduğu gibi birçok zaman ücretsiz kursların da dağıtıldığı görülmektedir. Hali hazırda yüzlerce farklı ücretsiz kursun yer aldığı Udemy üzerinden hem deneme amaçlı kurslar alabilir hem de kurs deneyimini yaşayabilirsiniz.

Ücretsiz Udemy Eğitimleri
Ücretsiz Udemy Eğitimleri

Ücretsiz olarak dağıtılan yazılım, programlama ve diğer türlerdeki eğitimler genellikle kısa süreli ve ön bilgi amaçlı kurslardır. Ancak bazı indirim dönemlerinde gelişmiş ve detaylı kurslara da erişim sağlamak mümkündür. Ücretsiz Udemy Eğitimleri.Her yıl milyonlarca kullanıcı tarafından kullanılan ücretsiz Udemy eğitimlerine her geçen gün yeni bir eğitim serisi eklenmektedir.

Ücretsiz Dağıtılan En İyi Udemy Eğitimleri

Ücretsiz olarak dağıtılan birçok farklı Udemy kursu bulunmaktadır. Bu kursların başında gelen işaret dili ve dil kursları en çok tercih edilen ücretsiz eğitimler arasındadır. Her sene binlerce farklı kullanıcının katıldığı eğitim serileri arasında yer alan etkili konuşma ve diksiyon dersleri de aynı şekilde ücretsiz olarak sunulan eğitim türleri arasındadır. Ortalama birkaç saatlik yayın süresine ve yazılı makalelere sahip olan ücretsiz Udemy kursları sayesinde hem Udemy platformunu hem de online kurs deneyimini yaşamanız mümkün hale gelmektedir.

Ücretsiz olarak platformda yer alan bir diğer kurs türü ise satış pazarlama kurslarıdır. Bu tür kurslar genellikle Amazon üzerinden satış yapmayı sağlayan ve stratejileri açıklayan kurslardır. Genellikle birkaç saatlik videolu anlatıma sahip olan satış pazarlama kursları da çoğu zaman ücretsiz olarak kullanıcılara dağıtılmaktadır. Haftanın belirli günlerinde de ücretsiz kurslarına yenilerini ekleyen Udemy, verimli kurs açısından ön plana çıkan platformların başında gelmektedir. Türkiye’de de aktif bir yayın hayatına sahip olan Udemy platformunun hem uygun fiyatlarla hem de kaliteli bir şekilde eğitim altyapısıyla hizmet vermektedir.

Ayrıca daha önce paylaşmış olduğumuz Udemy Python Kurs önerisi başlıklı yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Diğer internet kategorimizdeki yazıları inceleyebilirsiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir