0

Eskihisar Feribot İskelesi açıkları, Kocaeli’den çıkışlı bir feribot işletmesidir ve düzenli olarak feribot hizmeti sunar. Gebze merkezli olan bu firma, Eskihisar feribot seferleri ve fiyatları hakkında güncel bilgileri sağlar. Eskihisar Topçular feribot seferleri, fiyatları, gidiş-dönüş biletleri ve diğer detaylar hakkında bilgi almak isteyenler için ayrıntılı bilgi mevcuttur.

Eskihisar Feribot İskelesi Açıkları Fiyatları

Eskihisar Feribot İskelesi Açıkları
Eskihisar Feribot İskelesi Açıkları

Eskihisar feribot fiyatları, 55 TL’den başlayarak araç türüne göre değişmektedir. Motosikletler için en uygun fiyat 55 TL iken, otomobil, minivan ve jeep gibi araçlar için gidiş ücreti 130 TL’dir. Gidiş-dönüş biletleri birlikte alındığında, otomobil biletleri 240 TL, minibüs biletleri 360 TL ve kamyon ve otobüs biletleri 490 TL olarak daha uygun bir fiyatla sunulmaktadır.

Eskihisar Topçular Feribot Seferleri

Eskihisar Feribot İskelesi Açıkları

Eskihisar Topçular feribot seferleri günün her saati yapılmaktadır. Feribot seferleri her saat başı gerçekleştirilirken, yoğun dönemlerde ise 20 dakikada bir sefer düzenlenmektedir. En uygun fiyatlar için gidiş-dönüş biletini aynı anda almanız tavsiye edilir. Eskihisar Topçular feribot seferleri fiyatları ise; Eskihisar Topçular Motosiklet Bileti 55 TL, Eskihisar Topçular Otomobil, Minivan ve Jeep Bileti 130 TL, Eskihisar Topçular Kamyon ve Otobüs Bileti 260 TL, Eskihisar Topçular Dorseli Çekici, 5 Akslı Tır Bileti 380 TL ve Eskihisar Topçular Minibüs, Midibüs ve Kamyonet Bileti 195 TL olarak belirlenmiştir.

Eskihisar Yalova Feribot Saatleri

Eskihisar Yalova feribot seferleri her saat başı yapılmaktadır ve hava şartlarına bağlı olarak 20 dakikada bir de sefer düzenlenmektedir. Feribot seferleri, hava şartlarına bağlı olarak değişkenlik gösterebilir. Eskihisar feribot seferleri hakkında doğrudan İDO resmi web sitesinden saat ve fiyat bilgisi alınabilir. Yalova istikametine giden Eskihisar feribot seferlerine doğrudan Eskihisar Topçular feribot saatlerini araştırarak ulaşabilirsiniz.

Denizcilik Haritası Nedir? Deniz Mili Nedir? konu başlıklı yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir