0

Kargo iade süresi ve kargo teslim süresi hakkında bilgiyi sizler için özel olarak hazırladığımız yazımızda bulabilirsiniz. Kargonun iade işlemleri ürünü satın aldığınız e-ticaret sitesi üzerinden yürütülen bir sistemdir. Kargoyu geri iade etmek için siparişlerim kısmından iade et bölümü aracılığı ile talepte bulunmanız gerekmektedir. Genellikle email olarak gelen veya sms ile gönderilen iade kodu ile satın aldığınız ürünü faturasıyla birlikte anlaşmalı kargo firmasına teslim edebilirsiniz.

Kargoyu en geç ne zaman iade edebilirim?

Satın aldığınız ürünü geri iade etme süresi genellikle 14 gün içerisinde olması gerekmektedir. Fakat firmanın iade şartlarına göre bu değişiklik gösterebilir. Satın alınan ürünün geri iadesinde kargo ücretini genellikle satıcı firma karşılar. Bunu size verdiği kod aracılığı ile karşıladığı için kodsuz gönderim yaparsanız kargonuzu iade kabul etmeyebilirler.

Kargo Teslim Süresi Nedir?

Kargo İade Süresi Nedir ve Kargo Teslim Süresi Nedir
Kargo İade Süresi Nedir ve Kargo Teslim Süresi Nedir

Kargo firmalarından Yurtiçi Kargo, Aras Kargo, MNG Kargo, PTT Kargo ve Sürat Kargo gibi firmaların kargo teslim süreleri yurtiçi ortalama 2 iş günüdür. Gönderdiğiniz kargolarınız 600 kilometreye kadar 24 saatte ulaştırılır. Fakat gönderilerin yoğun olduğu günlerde sürede artış olabilir.

Kargo saat kaça kadar dağıtım yapıyor?

Kargo dağıtım ekipleri bulunduğu bölgeye göre değişkenlik göstermekle birlikte akşam 17.00 ‘a kadar dağıtım yapabilmektedirler.

Diğer genel kategorisindeki konularımızı da inceleyebilirsiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir