0

Araç kiralamak isteyen kişilerin tercih edebileceği pek çok uygulama bulunmaktadır. Araç kiralama uygulamaları işlemlerinde ön plana çıkan ve her yıl binlerce kişi tarafından indirilen uygulamaları güvenli bir şekilde kullanmanıza olanak sağlanmaktadır. Araç kiralarken dikkat edilmesi gereken en önemli faktörlerin başında uygulama kalitesi gelmektedir. Bu nedenle güvenilirlik konusunda sorun yaşamanız halinde araç kiralama işlemlerinde olumsuz durumlarla karşılaşmanız mümkündür. Araç kiralama uygulamalarının sayısı her geçen gün artarken kaliteli uygulama bulmak isteyen kişiler araştırma yapmayı sürdürmektedir.

En iyi araç kiralama uygulamaları genel olarak:

 • Zipcar
 • MOOV
 • Driveyoyo

şeklinde listelenmektedir. Kullanıcıların en çok tercih ettiği uygulamalar arasında yer alan bu uygulamalar uzun yıllardır Türkiye’de ve dünyada hizmet sağlayan firmalar arasında yer almaktadır.

En İyi Araç Kiralama Uygulamaları
En İyi Araç Kiralama Uygulamaları

Zipcar İle Araç Kiralamak

Zipcar ile araç kiralamak isteyen kişiler uygulamaya kayıt olarak bu işlemi gerçekleştirebilmektedir. Her yıl binlerce kişi tarafından Zipcar üzerinden araç kiralama işlemlerinin gerçekleştiği bilinmektedir. Uygun fiyatlı birçok aracın yer aldığı Zipcar, Türkiye’nin her yerinde hizmet vermektedir. Komisyon oranlarının düşük olması da araç kiralama işlemlerini uygun fiyatlarla gerçekleştirmenizi sağlamaktadır. Zipcar ile araç kiralamak isteyen kişilerin mobil uygulamayı veya masa üstü sitesini kullanması gerekmektedir. Uygulamaya kayıt olup kimlik doğrulama işlemini yapan herkes rahatlıkla araç kiralama işlemlerini gerçekleştirebilmektedir. Ortalama birkaç dakika sürecek olan bu işlemler sonucunda Zipcar ile araç kiralama faaliyetleri gerçekleştirmeniz mümkün hale gelmektedir.

MOOV İle Araç Kiralamak

MOOV İle Araç Kiralamak

Moov, dünyada en çok tercih edilen araç kiralama uygulamalarından biridir. Her sene yüz binlerce farklı araç kiralama işleminin yapıldığı Moov uygulamasında her bütçeye uygun araçlar bulunmaktadır. Hem araç filosunun genişliği açısından hem de uygun fiyatlı olmasından dolayı çoğu kişi tarafından tercih edilen Moov uygulaması, kullanışlı olmasıyla da ön plana çıkmaktadır. Uygun fiyatlarla gerçekleştirebileceğiniz araç kiralama işlemlerini günlük, haftalık veya özelleştirilmiş periyotlar halinde sağlamanız mümkün hale gelmektedir.

Driveyoyo İle Araç Kiralamak

Popüler araç kiralama uygulamaları arasında yer alan Driveyoyo, Türkiye’de hizmet sağlayan uygulamalardan biridir. Uygun fiyatlı araçların yanı sıra kampanyalara da sahip olan Driveyoyo, her yıl binlerce kişi tarafından kullanılan uygulamalar arasında yer almaktadır. Driveyoyo ile her türlü araç kiralama işlemlerinizi güvenli bir şekilde gerçekleştirmenize olanak sağlanmaktadır. Birçok farklı araç türünün bulunduğu uygulama içerisinde düşük komisyonlarla araç kiralama hizmeti almanız mümkün hale gelmektedir.

Diğer konularımızı da gözden geçirebilirsiniz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir